У Великоолександрівці відбулась нарада директорів навчальних закладів району

Напередодні початку відпускної кампанії у залі засідань районної державної адміністрації за участі заступника голови районної державної адміністрації Олени Лавренко, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Олександра Салтана відбулася підсумкова, у поточному навчальному році, нарада директорів освітніх закладів району.

Повідомляє сайт Велика Олександрівка Сьогодні з посиланням на Великоолександрівську РДА.

Звертаючись до колег, очільник освітян О.Салтан  зазначив, що паралельно із підбиттям підсумків поточного року, у закладах освіти розпочалася підготовка до нового 2017-2018 навчального року. Зокрема наголошувалося на технічній готовності шкіл та позашкільних закладів до роботи в осінньо-зимовий період. Особливу увагу рекомендовано було звернути на підготовку кочегарів для шкільних  котелень, перевірку обладнання котелень, придбання твердого палива та ін. Крім того, керівникам поставлено завдання за канікулярний період у разі необхідності узгодити питання оренди автотранспорту, задіяного для підвозу школярів, проведення технічної діагностики та ремонту шкільних автобусів.

Про першочергове значення створення безпечних умов для дітей та вчителів наголошувала і заступник керівника району О.Лавренко. Мова йшла не лише про організацію підвозу, а й про функціонування харчоблоків, санвузлів та поліпшення умов для реалізації освітнього процесу у закладах шкільної та позашкільної освіти у цілому.

Крім того, під час наради обговорювалися підсумки роботи навчальних закладів протягом навчального року, результати проведення підсумкових державних атестацій та ЗНО. Також  були розглянуті новації, які чекають на освітян вже з 1 вересня поточного року та ін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)