Дискусія на земельну тему в Білозерці триває

Земельна реформа, і зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, як її основна складова залишається однією з найгарячіших тем для обговорення в українському суспільстві.

Повідомляє сайт Білозерка Сьогодні з посиланням на Білозерську РДА.

30 червня 2017 року в Білозерській районній державній адміністрації дискусія на земельну тему відбулась в форматі «круглого столу»,  що був організований Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України за підтримки Білозерської районної державної адміністрації та Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.

Свою думку з приводу запровадження ринку землі висловили голова райдержадміністрації Віктор Романов, керівники сільськогосподарських підприємств, фермери, одноосібники, сільські голови, землевпорядники, представники громадських організацій.

Думки виступаючих, звісно,  різнилися, але зійшлися в тому, що потрібно доопрацювати законодавство, укласти чіткі правила, які будуть вигідні для всіх землевласників та сільгоспвиробників. Всі озвучені пропозиції будуть направлені Міністерству аграрної політики та продовольства України для врахування при розробці законодавства щодо ринку землі.

Джерело: Білозерка Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)